Říjen 2016Wanna be affs/sb?

27. října 2016 v 11:20 | ameru
When my friends want me to be social. Source: Isshuukan Friends - Part of the Spring Anime Season, I'd have to say one of the best ones airing... I'm also liking Bokura wa Minna Kawaisou too
Je fajn mít nějaké přátele. A když začínáte nový blog, tohle je nejlepší způsob, jak si zajistit nějaké odezvy. So! To udělám i já. Jediná věc, kterou po vás žádám: když se sem zapíšete, budu k vám chodit minimálně jednou týdně - budete i vy? Samozřejmě, když pojedete na dovolenou, kde není internet, tak vám to asi odpustím. Asi to ani nijak nebudu hrotit (že bych si udělala seznam a každý týden odšrtávala, lol), ale víte co, bez toho navštěvování affs/sb tak tošku nemají smysl.
Welp a taky jednou za měsíc se budete muset zapsat, ale když vás budu mít moc ráda, stejně zůstanete. c:<


wanna be affs/sb?

► přezdívka
► blog
► přísaháš, že budeš plnit tu jednu podmínku? :<

journal #0.1

27. října 2016 v 0:15 | ameru |  ✎ journal
Je podzim. Co to znamená? Větší náchylnost k depresím, lepší počasí ke čtení, prázdniny a spoustu fotek barevných lístečků na instagramu. Pro mě to znamená, že zítra odpoledne vyrážím na Ramzovou, abych se se svými známými mohla opít - prý. Prakticky tam bude jen pivo, možná trocha levného vína, ale tyhle dva hnusy já nemůžu. Uvažovali jste nad tím někdy? Prý máme nejlepší pivo na světě, ale stejně to chutná tak odporně.
Teď si začínám uvědomovat, že tohle je můj první článek. Měla bych se ukázat v dobrém světle, huh?

... Jako malá jsem jsem svoji činčilu zahnala do kouta a šplíchala jsem na ni vodu z vodní pistole.

Tak nějak se lidi představují, ne?

Q&A

26. října 2016 v 19:35 | ameru

if you have any question, any interest or something like that, this is where you can ask me. if you want to be my aff or whatever, or you just want to let me know you have this "really awesome blog" which i am likely not going to visit, post it here too, thank you.

just leave your spam, questions etc. here

❀blog

26. října 2016 v 19:10 | ameruVýsledek obrázku pro transparent
my shitty opinions on new animu, mangu etc.; challenges am not gonna finish and manga updates (mostly about how fairy tail sucks for past few months)


this is Gothball

♕ameru

26. října 2016 v 16:08 | ameru


admin


📷 gallery

Výsledek obrázku pro transparent
... i am just a poor girl from a poor family. i hate the taste of morning coffee and i love the taste of last cigarette of my day.